Ancient Dynasty

Antik hanedanlık şeklinde dilimize çevrilen Ancient Dynasty, EGT şirketinin slotları içerisinde yer almaktadır. Soldan sağa ödeme hatları ile öne çıkar. Free spin özelliği vardır. Ödeme hattı sayısı ise 30 olarak belirlenmiştir. Oyun içinde scatter başta olmak üzere birçok farklı sembol öne çıkar. İkiye katlama opsiyonu sayesinde yüksek miktarlı kazanç sunmaktadır.

Ancient Dynasty Nasıl Oynanır?

Ancient Dynasty oynanışı kolay olmasının yanı sıra aynı zamanda çok eğlenceli olması ile dikkat çeker. Dilediğiniz kadar yatırım yapabilme şansınız vardır. Bunun miktarları değişmekle beraber; 30, 60, 150, 300 ve 600 şeklindedir. Yani oyun girişinin yapılmasının sonrasında adı geçen bu aktarım butonlarının içinden hemen seçim gerçekleştirebilir ve üstüne tıklayabilirsiniz.

Oyunun amacı simgelerin ekran üzerinde aynı hat ya da daha farklı şekillerde yakalanmasıdır. Bunun için ihtiyacınız olan şey ise kesinlikle şanstır. Ancak birtakım taktiklerin kullanılması kazanma oranının direkt olarak artması demektir. Bunların başında ise oyuna yatırılacak olan miktar gelmektedir. Bunun yüksek tutulması önem arz eder. Çünkü ödeme hatları işte bu tutara göre açılır. 30 ödeme tutarının aktif olması demek, daha basit bir biçimde simgelerin eşleştirilmesi şeklinde tanımlanmıştır.

Eski Çin dönemini anlatan oyunda semboller çok fazladır. Bunun yanı sıra oyunda otomatik döndürme de aktiftir. Bunu dileyen kişiler kullanabilirler. Özellikle hızlı şekilde oynamak, her dönüş sırasında butona yeniden basmamak için mevcut opsiyon tercih edilebilmektedir.

Ancient Dynasty Kuralları

  • 5 makaralı bir oyundur.
  • Ancient Dynasty içinde bir wild sembolü yer almaktadır. Aynı zamanda makaraların tümünde bunun görülmesi mümkündür.
  • Wild kullanımı konusunda tek bir limit vardır. O da scatter simgesinin yerine hiçbir şekilde geçmeyeceğidir.
  • Bedava döndürme hakkı vardır.
  • Bunun yanı sıra oyun içinde ikiye katlama olarak bilinen bir opsiyonun rahatlıkla kullanılması mümkündür.

Wild sembolü 200000 gibi son derece yüksek olan bir para kazandırmış olmasından dolayı çok popülerdir. bunun olabilmesi için ise ilgili simgenin 5 kere ekran üzerinden yakalanması önem arz eder. Oyunda scatter sembolü bir kaplandır. 60, 300 ve son olarak 1500 gibi üç farklı tutar üzerinden para kazanma fırsatınız söz konusudur. Elbette simgelerin eşleştirilmesi gerekmektedir.

Harfler ve rakamların yanı sıra o döneme ait olan eşyaların da bulunması oyuna çok farklı bir hava katmıştır. Jackpot kartları ise oyunun daha farklı bir özelliği olarak karşımıza çıkar. Dört levelden oluşmaktadır. Bunların en düşüğü sinek simgesi ile ifade edilmektedir. Sonrasında karo ve kupa gelmektedir. En yüksek miktarlı jackpot için ise maça kullanılır.

Ancient Dynasty Oyun Tasarımı Nasıl?

Ancient Dynasty oyun tasarımı başarılıdır. Uzak doğu kültürünün tüm yönleri ve simgeleri kullanılmıştır. Oyun, deniz, dağ ve aynı zamanda orman kombinasyonun resmedildiği bir fon üzerinde oynanmaktadır. Bunun yanı sıra dönem sembolleri öne çıkar. Oyunun kendi panelinde, köşe kısımlarda kırmızı renk dikkat çekmektedir.

Panel üzerinde farklı birçok tuş bulunur. Bunların her birinin görevleri değişiklik göstermektedir. Ses kapatma butonu en sol kısımdadır. Bir kere üstüne basılmasının ardından hem oyunun fon müziği hem de makaraların dönmesinin ardından ortaya çıkan ses kesilmiş olmaktadır. İsteyen kişilere yeşil renkli buton sayesinde tam ekran haline oyunu getirebilme hakkına sahiptirler.

Ancient Dynasty Mobil Uyum

Ancient Dynasty akıllı cep telefonları üzerinden oynanabilir. Hangi marka cep telefonunun bu anlamda kullanılacağının çok büyük bir önemi yoktur. Çünkü başarılı bir biçimde hepsine uyum gösteren bir altyapısı vardır. Sadece akıllı cep telefonu olması yeterlidir. Bunun yanı sıra mobil sisteme sahip bir cihaz olarak dikkat çeken tabletler üzerinden de giriş işlemi hızlı bir biçimde yapılır. Anında oyunun yüklenmesi bir avantaj olarak karşımıza çıkar.

Ancient Dynasty Hangi Sitelerde Var?

Ancient Dynasty slot oyunu erişimi için değişik birçok siteyi tercih edebilirsiniz. Ülkemizde yabancı olarak bilinen ve lisanslarını yabancı oyun komisyonlarından almış birçok değişik işletme söz konusudur. Bunların sayfalarına erişim rahatlıkla sağlanır. Katılım adına siteden hesap açılmalıdır. Yatırımın tamamlanması bir diğer işlemdir. Erişim bir kere oyunun üstüne tıklama sayesinde olmaktadır. Aynı zamanda Türkçe oyun opsiyonunun sunulması büyük bir avantaj demektir.